Eutit
Historie přetavená v úspěch
Domovská stránka / Produkty / Kanalizace / Velkoprofilové trouby / Velkoprofilové trouby s čedičovou výstelkou a integrovaným těsněním

Velkoprofilové trouby s čedičovou výstelkou a integrovaným těsněním

DN 1600
Velkoprofilové trouby s čedičovou výstelkou jsou určeny do výkopu nebo štoly, slouží pro vedení odpadních a dešťových vod. Čedičová výstelka na 360° zaručuje dokonalou ochranu před otěrem a biogenní korozí. Životnost je v podstatě neomezená.
Ocelový plášť má na svém obvodu závěsy pro manipulaci, montážní prvky, otočné body, lyžiny k uložení. Ocelový obal je opatřen nátěrem dle požadavku. Spolu s troubou jsou dodávány i spojovací prvky. Trouby nutno po uložení obetonovat.
Detail těsnění a dříku
Detail spojení trub
Sestava dvou trub

Čedičová výstelka je složena ze zkalibrovaných (přesné opracování každého kusu) radiálních segmentů zpravidla o síle stěny 40 mm. Pro zaručení nejlepší kvality a přesnosti nejprve slepíme čedičové segmenty do přesných kruhů a jednotlivé kruhy pak slepíme na požadovanou délku kusu. K lepení se používá speciální epoxidové lepidlo s čedičovým plnivem, spára mezi zkalibrovanými segmenty ~0,5 mm. Následně dojde k nasunutí čedičového tubusu do připraveného ocelového pouzdra a meziprostor se vyplní speciální cementovou zálivkou. 

Kontaktujte nás
jméno a příjmení *
e-mail *
firma
telefon
dotaz *
příloha
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.
Položky s hvězdičkou jsou povinné.

Distribuce dlažeb v České republice

Distribuce dlažeb v České republice

Distribuce ve světě

Distribuce ve světě

všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek    |    Nastavení cookies

© 2010  |  Eutit